Pražský Matro - Weed infused Gummies 5k

Novinka Odeslání Ihned Doručení po Praze 10:00-20:00
5 hodnocení
600 Kč
Skladem

Gummies které tě zaručeně překvapí. Obsahují naší novinku, PRAŽSKÉ MATRO. Každá kostička obsahuje 50mg Pražského Metra, které je 15x silnější než klasické HHC-P. 

Obsah THC je do 1% 

Obsah balení: 5ks 


Detailní informace

Odeslání Ihned
Odeslání Ihned
Objednávky do 16:00 odesíláme týž den
Diskrétní balení
Diskrétní balení
Vše je diskrétně zabaleno
Doprava ZDARMA od 1500 Kč
Doprava ZDARMA
Pro platby převodem je doprava zdarma

Detailní popis produktu

Obsah THC v souladu se zákonem o návykových látkách č. 167/1998 SB. a nařízení vlády číslo 242/2018 SB. Odběratel se zavazuje nakládat s dodaným produktem pouze v souladu s platnou legislativou, vhodně zpracovat či uskladnit produkty.

Upozornění: Nedoporučuje se používat mladými lidmi a nekuřáky. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Může způsobit ospalost. Může být kontraindikován s některými léky – před použitím se poraďte s lékařem.

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz