LemonX - 4 kapsle

Novinka Odeslání Ihned Doručení po Praze 10:00-20:00
Neohodnoceno
Značka: DNXpartypills
490 Kč
Skladem

Lemon X je ideální energizér pro lidi, kteří chtějí zůstat bdělí a plní energie. Účinky jsou popisovány tak, že se stáváte jedním z účastníků večírku. Lemon X podporuje tvorbu adrenalinu, na kterém hravě zvládnete každou party. Párty pilulka obsahuje vylepšené složení pro ještě silnější účinek. Lemon X je ideální energizér pro lidi, kteří chtějí na večírcích zůstat bdělí a plní energie. Účinky jsou popisovány tak, že se stáváte jedním z party. Lemon X podporuje tvorbu adrenalinu, takže hravě zvládnete každou party. Párty pilulka obsahuje vylepšené složení pro ještě silnější účinek.

 

Detailní informace

Odeslání Ihned
Odeslání Ihned
Objednávky do 16:00 odesíláme týž den
Diskrétní balení
Diskrétní balení
Vše je diskrétně zabaleno
Doprava ZDARMA od 1500 Kč
Doprava ZDARMA od 750,-
Pro platby převodem je doprava zdarma

Detailní popis produktu

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt. Prodej pouze osobám starších 18 let.

Zákonem stanovené limity u produktů s obsahem látky THC se v rámci EU procentuálně liší dle jednotlivých států, je tedy základní povinností každého zákazníka, aby se před nákupem informoval, zda je daný produkt v jeho zemi legální. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz