Vrácení a Reklamace

● Bylo mi Špatně doručené zboží

Vážený zákazníku, 

Pokud došlo k pochybení při odeslání zásilky, nemusíte se bát, celý proces balení je nahráván a pokud tedy došlo k pochybení na naší straně, kontaktuje nás na WhatsApp Chatu +420 721 420 439 s číslem Vaší objednávky, fotkou balení a co v balení chybí. Celou situaci pouze zkontrolujeme a následně Vám zboží bude doposláno. ● Zákaznický servis

                                                               

Zákaznický servis

13:00 - 17:00

WhatsApp Chat: +420 721 420 439

info@freshprince.cz


 

● Jak postupovat při vrácení zboží

Postup založení vrácení zboží

Na stránce FreshPrince.cz stačí vyplnit formulář pro vrácení zboží a to poté odeslat pomocí zvolené poštovní metody.

Jakmile zboží obdržíme a důkladně zkontrolujeme veškeré náležitost, bude Vám vytvořen dobropis se splatností 14 dnů, od data převzetí. 

Podmínky vrácení

K vrácení je třeba předkládat obuv kompletní, vyčištěnou, zbavenou všech nečistot a hygienicky nezávadnou. V opačném případě, může dojít k zamítnutí vráceného zboží. 

 

Vrácení zboží se vztahuje na


Veškeré nepoužité či nezávadné zboží zakoupené v rámci 14 dnů od data převzetí zákazníkem. 

 

● Jak postupovat při reklamaci

Postup založení reklamace

Na stránce FreshPrince.cz stačí vyplnit formulář pro reklamaci zboží a to poté odeslat pomocí zvolené poštovní metody.

Podmínky reklamace

K reklamaci je třeba předkládat obuv kompletní, vyčištěnou, zbavenou všech nečistot a hygienicky nezávadnou. V opačném případě, může dojít k zamítnutí reklamace. Reklamaci prodejce doloží písemným vyjádřením o stavu přijaté obuvi, kde je přesně definována závada reklamované obuvi. Uvedená lhůta je max. 30 dnů a je vyznačena na potvrzení o přijetí reklamace.

 

Reklamace se vztahuje na

Výrobní vady nebo jiný rozpor s kupní smlouvou, které se vyskytnou v průběhu vadného plnění a to pro dodržení účelovosti zboží a doporučovaného způsobu ošetřování, uvedeném v tomto listěVadou se rozumí nedostatek na zboží, kterým je omezeno případně znemožněno jeho další používání, aniž by však příčinou tohoto stavu bylo opotřebení zboží způsobené běžným užíváním, úmyslné či neúmyslné poškození a zanedbání základních pravidel údržby.

 

Reklamace se nevztahuje na

Vzhledové a funkční změny zboží i jejich součástí, mající svůj původ v opotřebené zboží způsobené běžným užíváním, úmyslné či neúmyslné poškození a zanedbání základních pravidel údržby, nebo na závady, které nejsou reklamovány ihned po jejím zjištění bez zbytečného odkladů. Opotřebení vlivem nesprávného výběru a užívaní. Poškození zboží vlivem působení olejů, nafty, benzinu a jiných agresivních látek. 

● Vrácení zboží a reklamace
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz